Veikla

Kas mes?

UAB „Novalex“ teikia investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymo, kontrolės ir NT plėtros paslaugas. Pagrindinis įmonės tikslas – darniai bendradarbiaujant su klientu užtikrinti kokybišką nekilnojamojo turto projektų vykdymą, sprendimų racionalizavimą bei sėkmingą galutinį projekto patalpų realizavimą.

Veikla: 
Nekilnojamojo turto investicijų valdymas
Suteikiamos konsultacijos, pasiūlymai dėl nekilnojamojo turto, pateikiami rinkos tyrimais ir kliento poreikiais pagrįsti sprendimai.
Projektavimo  paslaugos
Statinio dokumentacijos rengimas ir priežiūra, objektui reikalingų planų rengimas, projekto stiliaus kūrimas ir vizualizacija.
Projekto statybinės dalies valdymas bei priežiūra
Techninio ir darbo projekto rengėjų koordinavimas, projektavimo grafikų sudarymas bei kontrolė, techninio projekto sprendimų revizavimas.
Statybos valdymas
Konkursų rangovams parinkti organizavimas, rangovų darbų koordinavimas, statybinis auditas ir techninė priežiūra.
Nekilnojamojo turto pardavimo valdymas
Projekto koncepcijos ruošimas, projekto pardavimo kainodaros ruošimas, grindžiamas rinkos analizėmis, registrų centro duomenimis, portalų, agentūrų ir vystytojų teikiamais duomenimis. Projekto pardavimo medžiagos kūrimas, ryšių su visuomene organizavimas ir kuravimas. Darbas su bankais: geriausių kreditavimo sąlygų klientams gavimas, sandorių įforminimo pas notarą organizavimas, pagrindinių pirkimo- pardavimo sutarčių pasirašymas, mėnesinių ataskaitų užsakovui siuntimas. 
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.