SKY CITY

SKY CITY

Grįžti

VIETA: Projektas vykdomas labai patogioje Naujamiesčio vietoje, kuri miestiečiams ypatingai patraukli tuo, jog leidžia senamiestį bei kitas centrines sostinės vietas pasiekti pėsčiomis, išvengiant transporto spūsčių. Mėgstantys sportuoti akimirksniu pasieks didžiausią Vilniaus žalumos ir sporto oazę - Vingio parką.

PROJEKTAS: „SKY CITY“ studijos - nenustygstantiems vietoje, nuolat keliaujantiems ir ieškantiems. Asmeninė erdvė turi motyvuoti ir skatinti veikti, būti ramybės uostu grįžtant, juk ne veltui sakoma – „Nerasi jaukesnės vietos, kaip namai...“.  „SKY CITY“ studijos suprojektuotos taip, kad atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius, tai ne vien kvadratiniai metrai, bet ir kitoks gyvenimo ritmas. Funkcionalios ir išskirtinės erdvės kūrybai, darbui ir gyvenimui.

ERDVĖS: Projekte planuojama įrengti nuo 13 kv.m. studijas, kurias, esant poreikiui, bus galima apjungti. Patalpoms neišdildomą įspūdį suteikia pro didžiulius panoraminius langus atsiverianti įspūdinga miesto panorama. 

Daugiau informacijos:
http://skycity.lt/
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.