Naujoji Anglija

Naujoji Anglija

Grįžti

VIETA: „Naujosios Anglijos“ namai įsikūrę itin patogioje Vilniaus vietoje - Mozūriškių g., pakeliui į Pilaitę, netoli vakarinio aplinkkelio. Pasiilgus miesto šurmulio, senamiestį ir Vilniaus centrą automobiliu galima pasiekti vos per keliolika minučių.

Gyvenvietė ribojasi su jaukiu miškeliu, kurio takeliais vos per kelias minutes pėsčiomis pasiekiami šalia tyvuliuojantys tvenkiniai su tvarkinga, poilsiui tinkama pakrante.

PROJEKTAS: „Naujosios Anglijos“ namai apjungia 4-7 butus. Kiekvienas būstas turi nuosavą kiemelį su terasa, vietą automobiliui ir atskirą įėjimą. Atskirus įėjimus turintys butai kiekvienam gyventojui suteikia daugiau privatumo nei gyvenimas standartiniame daugiabutyje, o kiemeliai su terasomis leidžia mėgautis poilsiu nuosavoje erdvėje. Nedidelėse būsto erdvėse komfortą užtikrina racionalūs interjero sprendimai. 56,16 kv. m bute suprojektuoti 3 funkcionaliai suplanuoti kambariai. Tai – ne įprastas daugiabutis, o jaukus, nuosavą namą primenantis english townhouse tipo dviaukštis butas, kur visos svarbiausios erdvės išmaniai suprojektuotos patogiam ir harmoningam šeimos gyvenimui gamtos apsuptyje.

 

Daugiau informacijos:
http://naujojianglija.lt/
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.