Lazdynėlių vingis

Lazdynėlių vingis

Grįžti

VIETA: Namai statomi miškingoje, tačiau nuo miesto širdies neatitolusioje Vilniaus dalyje – Lazdynėliuose. Centrą pasieksite vos per 15 minučių. Prekybos centrai, vaikų darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, išvažiavimas iš miesto – viskas šalia. Vakarinis aplinkkelis leis akimirksniu pasiekti bet kurią miesto dalį.

PROJEKTAS: „Lazdynėlių vingis“ – naujas jaukus mažaaukštės statybos daugiabučių namų kvartalas, tik keturių aukštų namai su vidiniais kiemeliais, požemine ir antžemine automobilių stovėjimo aikštelėmis. Projekte bus įrengiami A energinės klasės butai, sumontuoti medinių profilių langų rėmai. Kiekvienas butas turės balkonus arba erdvias terasas. Šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiui ir laikui su šeima.

ERDVĖS: „Lazdynėlių vingio“ namuose dominuoja dviejų ir trijų kambarių butai nuo 39 kv.m iki 69 kv.m, pagal Jūsų poreikius - galimybė apjungti butus į didesnius.

Daugiau informacijos:
www.lazdyneliuvingis.lt
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.